gregi.net | Multikultúrny portál

SND: Ceny lístkov do SND sa výrazne líšia!

BRATISLAVA. Ceny vstupeniek na predstavenia v novej budove Slovenského národného divadla sa pohybujú v širokom rozpätí. Lístky na predstavenia národného divadla sa od novej sezóny budú dať kúpiť aj cez internet.

Na operu stoja od 350 do 1350, na činoherné predstavenia od 50 do 390 a na činoherné inscenácie v Štúdiu od 90 do 600 korún.

Vstupenky na baletné predstavenia si záujemcovia môžu kúpiť od 90 do 600 korún. Sály Opery a baletu a Činohry sú rozdelené do štyroch cenových kategórií, ktoré zohľadňujú podmienky pre divákov, Štúdio má jednu až dve cenové kategórie.

Ceny vstupeniek do historickej budovy SND zostávajú rovnaké. Divadlo poskytuje aj rôzne zľavy. Pokladnice sú v historickej budove SND z Jesenského ulice, pre Činohru zatiaľ naďalej funguje pokladňa vedľa vchodu do DPOH na Laurinskej ulici. Od novej sezóny plánuje SND predaj lístkov aj cez internet.

© 2007, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

———————————————–
Zdroj: Agentúra SITA a.s.
:::music is everything … gregi.net:::

Zaujal vás tento článok? Podporte ho lajkom či zdieľaním na sociálnych sieťach.