Absolut Andy Warhol party: Vyše tritisíc ľudí zažiarilo s Warholom.

Päť klubových eventov pod hlavičkou limitovanej edície vodky Absolut Andy Warhol Edition si počas uplynulých víkendov nenechalo ujsť viac ako 3200 ľudí. Pop-artová párty šnúra potvrdila, že aj Slováci sa vedia zabávať na svetovej úrovni.

Warhol parties_3D mapping

Jedinečné prvky ako premietanie 3D optických ilúzii priamo na nadživotnú fľašu Absolut, servírovanie vodky cez ľadovú sochu a slovenskú premiéru svetielkujúcich LED náramkov Xyloband priniesli Warhol parties by Absolut počas novembra do klubov na Zemplínskej šírave, v Žiline, Trenčíne, Nitre a Bratislave.

Warhol parties_ladova socha

„Sériou warholovských parties sa nám opäť podarilo nielen netradične zmeniť tanečný parket a atmosféru v top slovenských podnikoch, ale najmä zvýšiť interaktivitu so spotrebiteľmi a spolu s nimi osláviť príchod našej najnovšej limitovanej edície. Tá je totiž cez osobu Andyho Warhola výnimočným spôsobom prepojená aj priamo so Slovenskom,“ hovorí brand manažérka Absolut Zuzana Benková a dodáva: „Aktivity v kluboch sú zároveň súčasťou celosvetového konceptu Nights by Absolut, ktorého cieľom je prinášať do nočného života viac kreativity, posúvať hranice a prekonávať očakávania ľudí hľadajúcich kvalitnú zábavu.“

Warhol parties_LED dekor

Všetci, ktorí sériu Warhol parties nestihli, no unikátnu zberateľskú fľašu inšpirovanú dielom Andyho Warhola by chceli mať doma, ju stále nájdu v maloobchodnej sieti.

Zdroj: MCC