Converse CONS uvádza CONS EP vol. 3 songom Satin Black od Hanni El Khatiba a Freddieho Gibbsa.

Converse uvádza nový singel z  očakávanej kompilácie CONS EP Vol. 3 od multiinštrumentalistu a producenta Hanni El Khatiba z Los Angeles a rappera Freddieho Gibbsa. Skladba Satin Black zosobňuje kreatívny životný štýl CONS kultúry a zároveň oslavuje nový model Converse CONS KA3 (Kenny Anderson).

Satin Black je prvý singel z kompilácie CONS EP Vol. 3, ktorý vyšiel v stredu 14. januára 2015. Za skladbou stojí Hanni El Khatib a Freddie Gibbs. Producent El Khatib je uznávaný pre jeho inovatívnu zmes punku, bluesu, soulu a psychedelického garážového rocku. Rapper Gibbs je známy pre svoju ostrú flow a jedinečné poetické texty s presvedčivými príbehmi.

CONS EP Vol. 3 je unikátna hudobná kompilácia, ktorá združuje v piatich skladbách desať umelcov rôznych žánrov. Oslavuje hudobnú rozmanitosť a pokračuje v stopách dvoch predošlých kompilácií CONS EP Vol. 1 (rok 2013) a Vol. 2 (rok 2014), ktoré uviedli mená ako Vince Staples, Bad Rabbits, Trash Talk, The Internet, RATKING, The Dillinger Escape Plan, Flatbush Zombies, a mnohé ďalšie. Tohoročné CONS EP Vol. 3 spája svet hip-hopu, rocku, metalu a elektronickej hudby. Ďalšie tri tracky budú mať premiéru v priebehu jari 2015.

https://soundcloud.com/conversemusic/hanni-el-khatib-x-freddie-gibbs-satin-black
https://youtu.be/xSC-VGuAq4k
https://conversemusic.tumblr.com

covnverseep

Zdroj: Allmedia4U s.r.o.