Nový release – Moodies & Anni Massaceur – Lycanthropy

Všichni známe ten moment když se setmí , tmu protínají pouze světla laserů, atmosféra se dá krájet a ráno nemá nikdy přijít.

Ten moment, kdy naše tělo neovládá vědomí ale nějaký zvířecí instinkt skrytý tam, hluboko uvnitř. Každý z nás chce v tu chvíli to zvíře vypustit na svobodu. Nechat ho lovit.

“Release the fucking beast” jsou taky jedinými slovy nového singlu jménem “Lycanthropy” českého producentského tria Moodies & Anni Massaceur.

10360343_848027245217914_3910549195343702832_n

Kluci se řídí jen jedním heslem, ať žádný track není stejný jako ten předešlý. Proto tentokrát vsadili na zvuk uskákaného Melboure Bounce v kombinace s jejich už několikrát odzkoušeným Big Room housem.

Vydán v březnu na domovském labelu této trojice, holandském Electronic Pleasure recordings, získal singl podporu předního webu věnujícího se právě tomuto specifickému žánru www.melbournebounce.com.au.

Singl si můžete poslechnout na soundcloud profilu Moodies & Anni Massaceur popř. zakoupit na beatportu a brzy také ve všech běžných distribucích.

Pro více hudby a informací o práci Moodies & Anni Massaceur laďte každý první čtvrtek v měsíci ve 22:00 radioshow United States of Rave Radio na rádiu Kiss Morava, nebo navštivte facebook fansite www.facebook.com/moodiesandannimassaceur.

Zdroj: Moodies & Anni Massaceur