BASSHAZE presents Soulside Sessions @ Dole

Klubová noc BASSHAZE prinesie v decembri na Slovensko veľký pred-vianočný darček. Na Slovensku sa po prvýkrát uskutoční pravá drum&bassová SOULSIDE SESSION! Dievčenská dvojica Emma G (UK) a MC Tali (NZ) predvedú v bratislavskom Klube Dole fantastické spojenie soulful/liquid/deep drum&bassu s vokálom a skvelými textami plnými pozitívnej energie. Zavŕšia tak svoje európske turné, ktoré sa pravdepodobne tak skoro nezopakuje.

Emma G a MC Tali.

Každá je iná, no zároveň majú veľa spoločného. Obe pochádzajú z Nového Zélandu a spája ich hudba. Zatiaľ čo Emma G bola doma na Novom Zélande úspešnou house dj-kou, Tali vyrástla cez hip-hop a drum&bass na vôbec prvú drum&bass lady s vlastným albumom. Nahrávala a vystupovalasnáď so všetkými drum&bass legendami a jej cesta je taká zaujímavá, že by si zaslúžila niekoľko ďalších strán čítania. Obe išli za svojím snom do UK, čo v ich prípadne znamená sťahovanie cez pol sveta. Emma dnes žije drum&bassom v Londýne, zatiaľ čo Tali striedavo pôsobila v UK a na Novom Zélande, kam sa napokon pred dvoma rokmi vrátila.

Obe sú na hudobnej scéne aktívne rôznymi spôsobmi, no ich cesty sa zišli práve na Novom Zélande v backstage na koncerte ich spoločného kamoša Shapeshifter. Vďaka ich spoločnej láske k hudbe vznikol prvý mix Soulside Sessions, ktorý odštartoval sériu úspešných setov. Tie dnes majú tisíce fanúšikov po celom svete. Zažiť to naživo bude silné!

Špecialitkou tohto večera bude aj vystúpenie dja Rast S spolu so saxofonistom Martinom Saxom. Za mixpultom napokon všetko doplnia Svetlux a rezident Lixx.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BASSHAZE presents Soulside Sessions @ Dole
December 13, 2014 / Saturday, Start 22:00
Klub Dole, Nám. SNP 30, Bratislava / Slovakia

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Lineup:
★ D J E M M A G ( U K ) & M C T A L I ( N Z )
* Soulside Session on-tour 1st time in Europe
★ Rast S (SK) & Martin Saxo (SK)
* Dj set x Live saxophone performance
★ Svetlux (SK)
★ Lixx (SK)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vstup:
22:00 – 24:00 3€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 2€

PLAGAT_Basshaze_december 2014