Indie Air @ Dole

Párty, ktorá nikdy nesklame svojím hudobným výberom! Indie Air nás zvezie na vlne aktuálnych indie hitov, starších gitaroviek a remixov. Na poslednej edícii tohto roku nás čaká pestrý line-up v zložení DJ Spáry Lásky, Igor, Goethe DJ set a Tana Deformed.

DJ Spáry Lásky
Svoju DJ-skú premiéru si na Indie Air odkrúti milovník pokru a petangu, frontman poprednej domácej skupiny Para, Lasky. Už sa nevie dočkať ako vás lapí do spárov svojho setu. Či si aj spoza DJ-ského stola trúfne na svoj obľúbený crowdsurfing, záleží len na vás. No jedno je isté…bude vám Dole dobre a zobudíte sa na obed.

IGOR alebo Indie for Gourmets and Other Ravers
Duo IGOR ťaží zo svojich bohatých skúseností festival-goerov, koncertných fanatikov a narušiteľov backstageov. Svoje teoretické znalosti prevedú do praxe v Klube Dole, kde vám predstavia svoj prísny set, poznačený nedoliečenou punkovou závislosťou z mladosti, postgraduálnym štúdiom matematiky, topánkovým fetišom a láskou k špinavým basovým linkám. Vo svojom veľkom lodnom kufri si privezú indickú klasiku v podobe Franz Ferdinand, Arctic Monkeys či Foals, ale aj čerstvejšie veci od Ty Segall, The Orwells, Superfood, Iceage a mnoho ďalších.

Goethe Dj set
Johann Wolfgang von Goethe stál na čele umeleckej skupiny Sturm und Drang. Goethe Dj set bude tiež plný búrky a vzdoru. Podľa Goetheho literárnych diel vzniklo niekoľko slávnych opier, Goethe Dj set vám prinesie množstvo slávnych skladieb. Johann Wolfgang von Goethe bol nielen rešpektovaný básnik a prozaik, ale aj umelecký kritik. Goethe Dj set sa umeleckým kritikom vysmieva. Johann Wolfgang von Goethe premostil klasicizmus s romantizmom, od Goethe Dj setu môžete čakať indie klasiku aj romantiku.

Tana Deformed
Keď sa v meste robí dobrá indie akcia, ona pri tom nesmie chýbať. Skúsená DJka a promotérka Tana Deformed bude večer hrať to najlepšie a najobľúbenejšie z indies a k tomu pridá aktuálne hity a elektro remixy.

19. 12. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 3€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 2€

Partneri: Radio_FMDOBA Magazínshiz.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorindiePANTSPríjmi #cveng

PLAGAT_Indie Air_december 2014