Indie Air @ Dole

Nejžhavější novinky posledních padesáti let! Aj tento výrok DJa Mardoša zo známej kapely Tata Bojs, ktorý sa premiérovo predstaví v Klube Dole, vystihuje hudbu, do ktorej nás vtiahne februárove Indie Air. Niesť sa bude v znamení kvalitného indie bez ohľadu na dobu, kedy vzniklo. Večer vystúpi aj duo IGOR, Zrada a rezidentka Tana Deformed.

DJ Mardoša / Tata Bojs
Tento basgitarista a zakladajúci člen skupiny Tata Bojs svoju DJskú kariéru odštartoval už pred pätnástimi rokmi v Boskoviciach, ale na Slovensku ho čaká DJ-ská premiéra. Vraví sa, že kto zažil niektorý z večierkov v jeho podaní, ten vie, že bude o zábavu a pretancované črievičky postarané! On sám o svojom DJskom štýle hovorí: “Nejžhavější novinky posledních padesáti let. Což je něco jako slogan, který razím a hlavně naplňuji.”

IGOR alebo Indie for Gourmets and Other Ravers
Duo IGOR ťaží zo svojich bohatých skúseností festival-goerov, koncertných fanatikov a narušiteľov backstageov. Na svojej decembrovej premiére Dole zistili, aké to je rozkrepčiť davy a byť dlho hore. Tentokrát vás IGOR zoznámi so svojou najväčšou inšpiráciou, legendárnym sovietskym šéfkuchárom a vzpieračom Igorom, a svoj set uvaria podľa jeho tajného receptu, v pekelnom kotle. Príďte sa povariť. Večer sa bude niesť v znamení motta „Žiadna nálada nie je tak ťažká, aby ju IGOR nezdvihol.“

DJ Zrada
Rada zahrá znamenité indie takmer zadara. Na všetko sa pozerá z iného uhla, neznáša pokojné more a nudné večery. Na svoju DJ-skú premiéru si prinesie balíček vetrom ošlahaných rezkých hitov ale aj mnoho mnoho aktuálneho. V hre sú napríklad: The Strokes, Caribou, Muse, The Smiths, Interpol a iné.

Tana Deformed
Keď sa v meste robí dobrá indie akcia, ona pri tom nesmie chýbať. Skúsená DJka a promotérka Tana Deformed bude večer hrať to najlepšie a najobľúbenejšie z indies a k tomu pridá aktuálne hity a elektro remixy.

21. 2. (sobota)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FMDOBA Magazínshiz.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorindiePANTSPríjmi #cveng

PLAGÁT_Indie Air_február 2015