Local Heroes @ Dole

Párty s lokálnymi producentmi a DJmi, ktorí by mohli písať históriu našej klubovej scény. Bude to pestré, bude to divoké, bude to domáce a bude to veľké! Do tanca nám zahrajú Tibor Holoda, Nada El, Jul a FVLCRVM. Tešiť sa môžete na sety plné brokenbeatu, trapu, grime, juke, elektra, house-u či techna. Bude to jednoducho večer v štýle naši našim.

Tibor Holoda (wilsonic)
patrí od začiatku svojej kariéry k špičke domácej elektronickej scény. Aj po dvoch dekádach za mixpultom sú sety tohto DJa, organizátora a propagátora novej hudby postavené na aktuálnom zvuku súčasnej klubovej elektroniky, okorenené zdravou dávkou preverených klasík.

Nada El & Jul [slu:t]
alebo aj Sad & Sweaty sú dievčenské duo, ktoré si získalo srdce nejedného klubu. V podaní týchto šikovných DJiek môžete počuť kvalitné minimal techno, ale svoje mixy obohacujú aj ďalšími žánrami ako nu house či UK garage. Tieto dve dámy majú veselú povahu so sklonom k častým slovným konfrontáciám, preto nás zaručene čaká výdatná párty.

FVLCRVM
je projekt producenta, DJa a muzikanta Pištu Kráľoviča, ktorý má za sebou úspešný rok – jeho debutové EP Notch sa dostalo na tanečné parkety od Tokia po L.A. vďaka sile Soundcloudu, zúčastnil sa Red Bull Bass Campu a vyhral súťaž o najlepší remix pre nórsku popovú speváčku Samsayu. FVLCRVM-ové live sety sú plné rýchlých premixov, slučiek, samplingu a neviditeľných zmien tempa, ktoré držia davy v pohybe až do poslednej minúty setu. FVLCRVM sa tiež objavil ako support menám Just Blaze, Hudson Mohawke, Falty DL a Tokimonsta.

Partneri: Radio_FMDOBA Magazínshiz.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGÁT_Local Heroes_február 2015