Ty Nikdy BeatDown @ Dole

Skvelú párty natrieskanú hip-hopovými zážitkami nám prinesie label Ty Nikdy. Večer sa u nás počas turné k albumu Špinavý poet zastaví Boy Wonder, ktorý dáva definitívne bodku za starým albumom. A keď sa budeme lúčiť so Špinavým poétom, privítame nový album Prezidenta Lourajdera Úrad, ktorý ho u nás pokrstí. Ako support príde DJ Spank, FNTM a Inphy.

Boy Wonder
Raper z Trnavy a prvý slovenský člen vydavateľstva Ty Nikdy. Do povedomia sa dostal projektom Turbo Boost. Po jeho rozpade vydal singel Počujete Ma? Debutový album Špinavý poét vydal pred dvomi rokmi. S Ideom má projekt BoyBand, ktorému vyšli už dva úspešné albumy.

Prezident Lourajder
Jedna z novších tvári slovenského hip-hopu zaujala svojskou atmosférou, ktorá prináša zaujímavé texty s old school šmrncom. Dopĺňajú ich beaty od Emila, známeho aj ako súčasť Emonoizboyz. Lourajder vydal debutové EP s názvom Inaugurácia na labeli Hustle&Fitness, ktorý vedie raper Bene. Teraz finišuje 18-trackový album Úrad, na ktorom hostia aj Idea, MC Gey, Tóno Suchota, Eremen, Emil, Ujko, Karaoke Tundra, Inphy, Peko, Boboš, Fatte či 3CK.

DJ Spank
Dvorný DJ Boy Wondera, ktorý je nielen kvalitný klubový DJ, ale má za sebou aj vystúpenia na najväčších slovenských a českých festivaloch. Vinyly začal zbierať ešte v 90. rokoch a jeho kolekcia hip-hopových, funkových, soulových či disco nahrávok má niekoľko stoviek kúskov.

FNTM
sa na českej scéne pohybuje od roku 2007. Z pôvodne experimentálnej elektronickej tvorby sa presúval cez hip hopové beaty späť k elektronickým vplyvom najrôznejších žánrov. Na konte má okrem oficiálnych MIXTAPES, remixov a beatov aj Gameplay EP a Cruel Summer EP.

Inphy
je producent a DJ s jasne rozpoznateľným štýlom a vkusom. Na konte má, okrem zástupu produkcii pre českých, slovenských a zahraničných interpretov, tiež veľké množstvo remixov a inštrumentálnych skladieb.

13. 2. (piatok)
Štart: 21:00 hod.

Vstup:
21:00-22:30 – 5€
22:30-02:00 – 7€
02:00-06:00 – 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.skCITYLIFE.SK90bpm.skkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGÁT_Ty Nikdy BeatDown_február 2015