Wicked: Džunya G, Dalyb, Spank, Inkwall @ Dole

Párty, ktorá nás nabije energiou novej hudby a čerstvých beatov! Hip-hop, trap, grime, funky či dubstep budú diktovať tempo tohto večera, na ktorom zahrajú skúsení DJi Džunya G a Spank a mladé talenty Dalyb a Inkwall. Pripravte sa na párty, po ktorej si budete hovoriť wicked awesome!

Džunya G
je DJ a producent s freestylovými setmi, v ktorých mieša brokenbeat, drum’n’bass, hip hop, dubstep, downtempa, wonky či elektroniku. Okrem djingu sa venoval aj spoluorganizovaniu festivalu Wilsonic a jeho meno nájdete napísané pod projektom Red Bull Music Academy na Slovensku, ktorý koordinuje a ktorý vlani pripravil prvý Bass Camp.

Dalyb
je mladý producent pôvodom z Košíc, ktorý je členom zoskupenia Haha Crew, ktoré dáva oldschoolovým zvukom novú podobu. Ich debutový album Vlna vyšiel v decembri 2014. Dalyb má za sebou niekoľko spoluprác s rapermi, pričom za svoj najväčší úspech považuje svoju hudbu na novom albume Kontrafaktu.

Spank
sa venuje DJingu, turntablismu aj urban culture. Spolupracoval s viacerými hudobníkmi, prsty má aj v albume Špinavý poet Boy Wondera. Od Spanka môžeme čakať pestrú zmes hip-hopu, funky alebo soulu.

Inkwall
je projekt 20-ročného producenta z Bratislavy, ktorého štýl je zmes drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Jeho tracky ste mohli počuť napríklad aj v relácii SIGNAll_FM ale už aj v Klube Dole.

30. 1. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FMDOBA Magazínshiz.sk90bpm.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGAT_Wicked_januar 2015