Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Erik Rothenstein Band & Marija Blagojevič

12. októbra 2017 @ 20:00 - 23:30

5€

Marija Blagojevič – Sa narodila v srbskom Belehrade a už ako šesť ročná začala spievať v Detskom zbore srbského rádia a televízie. Vyštudovala hru na klavíri a spev na Jazz departmente hudobnej univerzity v rakúskom Grazi . Spolupracovala s osobnosťami ako Bobby McFerrin, Patti Austin, Melba Joice,Shila Jordan, Jon Hendricks, Ines Reige a participovala na festivaloch, seminároch a workshopoch v celej Európe.

Erik Rothenstein Band kapela pod vedením barytónového saxofonistu Erika pôsobí už viac ako 15 rokov na jazzovej scéne. Koncertovala na rôznych festivaloch a koncertoch po celej Európe a v Latinskej Amerike. Sústredí sa na vlastné autorské moderné jazzové kompozície v spojení s vplyvmi stredo-východoeurópskej hudby. Skupina vydala 4 albumy a pravidelne sa snaží dopĺňať svoj repertoár o nové skladby a spolupracovať s rôznymi hosťami.

Na koncerte odznejú autorské kompozície Erika Rothensteina a klaviristu Františke Báleša. Marija predstaví svoj repertoár zameraný na moderný mainstream, latin-jazz a nebudú chýbať ani balady v jej vlastných aranžmánoch. 

Projekt podporil bratislavský samosprávny kraj

Marija Blogojevič – spev
Erik Rothenstein – saxofón
Frantiśek Báleš – klavír, spev
Vlado Máčaj – kontrabas
Juraj Šuśaník – bicie

Podrobnosti

Dátum:
12. októbra 2017
Čas:
20:00 - 23:30
Cena:
5€
Udalosť Category:

Miesto udalosti

Bukowski bar
Bratislava,Slovenská republika